— JAK SE O VÁS POSTARÁME —

Přehled našich služeb

Nabízené služby poskytujeme formou individuálních, anebo skupinových tréninků. Vždy záleží na domluvě podle preferencí klienta a na Vašich časových možnostech.


— PILATES CLINIC —

Lekce zdravější formy Pilates, která je přizpůsobena pohybovým možnostem našich klientů. Budujeme sílu od nejhlubších svalů v těle až po ty povrchové. Ke cvičení používáme Pilates stroje a další pomůcky.


Kdo s Vámi zacvičí:

Jana, Vendula, Barbora


— ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ —

Lekce zaměřené na odstranění bolestí pohybového aparátu, ať jsou tyto problémy kdekoli. Pracujeme s ženami i muži bez ohledu na věk. Také vnímáme v tomto směru důležitost cvičení s dětmi od malička až po teenagery.


Kdo Vás opraví:

Vendula, Barbora, Michal, Rosťa


— PLAVÁNÍ —

Rozvíjíme správnou techniku plavání pro rekreační i sportovní využití. Dbáme na kompenzaci po sportovní aktivitě. Propojení plavání s Pilates Clinic nebo zdravotním cvičením pomáhá ke zlepšování techniky a výkonu.


Kdo Vás namočí:

Rosťa, Michal, Jana— DIAGNOSTIKA —

Na začátku naší práce s klienty provádíme diagnostiku pohybového aparátu, zjišťujeme potřeby klienta a podle toho pak volíme skladbu lekcí.


Kdo na Vás mrkne:

Jana, Vendula, Barbora, Rosťa, Michal


— WORKSHOPY —

Dbáme na to, aby naši klienti rozuměli tomu, co cvičí, proč to cvičí a jak to mají cvičit co nejlépe. Proto sebe i je pravidelně vzděláváme.


Kdo Vám to vysvětlí:

Vendula, Barbora


— TEJPOVÁNÍ —

Cvičením uvolňujeme z těla přebytečné napětí a pomocí tejpů pomáháme udržet uvolněnost v těle po více dní. Tejpy se hodí pro ženy po porodu a pro podporu hojení jizev, nebo po úrazech.


Kdo Vás polepí:

Vendula— ŽENSKÉ TĚLO PO PORODU —

Učíme ženy jemně a správně cvičit se svým tělem po porodu, pracujeme s diastázou a s aktivací a relaxací pánevního dna. Naším cílem je, aby se ženy opět cítily jisté v sobě a plné sil.


S kým zrelaxujete:

Vendula, Barbora


— SPORTOVNÍ KOMPENZACE —

Z vlastní zkušenosti víme, jak důležitá je kompenzace při dlouhodobé zátěži při sportu a správné nastavení těla, aby byl výkon sportovce co nejlepší. Spolupracujeme se sportovci, jak s dětmi, tak dospělými.


Kdo to s vámi vyladí:

Jana, Rosťa, Michal, Barbora, Vendula


— INTERVALOVÝ TRÉNING —

Pomáháme budovat kondičku, protože i ta je nedílnou součástí naší fyzické i psychické pohody. Využíváme k tomu různé formy cvičení, především TRX (závěsný systém) a intervalový trénink v tělocvičně nebo na workoutovém hřišti.


S kým se zapotíte:

Michal, Rosťa


Rozvrh skupinových lekcí

Be Pilates, Okružní 433/1, Brno - Lesná, +420 773 076 849, +420 736 447 607
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky